Strona główna Z życia szkoły kategoria_fotoalbum Grudniowa przerwa z książką

User Menu

Kto jest na stronie.

mod_vvisit_counterWszystkie1438789
Grudniowe, przedświąteczne spotkanie z cyklu "Przerwa z książką" upłynęło za sprawą pani Małgorzaty Kacprzykowskiej w atmosferze uniwersalnej opowieści (nie tylko dla dzieci)  Justyny Bednarek "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek".
Czy nie zastanawiało Was, gdzie znikają wrzucone do pralki skarpetki? Bo jest faktem, że znikają, skoro wsadzamy je parami, a wyjmujemy pojedyncze . Jeżeli macie moi drodzy rodzeństwo, to ostatnia chwila na gwiazdkowy prezent w postaci tej książki. Jest to surrealistyczna, pełna wzruszeń  i z pięknymi ilustracjami Daniela de Latoura opowieść wyjaśniająca, dlaczego czasem z pralki wyjmujemy tylko jedną skarpetkę. Okazuje się bowiem, że skarpetki żyją , mają swoje osobowości, charaktery, marzenia, a nawet talenty!
Na styczniowe spotkanie przed feriami zapowiedziała się pani Małgorzata Iwin. Oj, będzie na pewno ciekawie . Czekam na wszystkich uczniów , którzy lubią nasze spotkania literackie- 11 stycznia 2018 r. godz. 12.25 - czytelnia szkolna.

Gimazjum nr 9 wSzczecinie Template by Ahadesign